Ale kommuns logga
| Translate
Use Google to translate the web. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Besökarelänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Meny

Lyssna på sidan Lyssna

All personal på Komvux

Mikael Ekström, instruktör maskinförare
E-post: mikael.ekstrom@ale.se

Anna Enggren, lärare i svenska för invandrare, sfi
E-post: anna.enggren@ale.se

Katharina Englund, lärare i vård och omsorg
E-post: katharina.englund@ale.selänk till annan webbplats

Ingela Gergils Ryd, yrkeslärare handel
E-post: ingela.gergils-ryd@ale.se

Stefan Hagman, lärare i svenska för invandrare, sfi
E-post: stefan.hagman@ale.se

Gunilla Johansson, utbildningshandläggare
E-post: gunilla.johansson@ale.se

Robert Johansson, lärare i samhällskunskap och matematik
E-post: robert.johansson@ale.se

Susanne Johnsson​, lärare i samhällskunskap, historia och psykologi
E-post: susanne.johnsson@ale.se

Sten-Ove Karlsson, lärare i matematik och fysik
E-post: sten-ove.karlsson@ale.se

Malin Levin, lärare i kemi, biologi och naturkunskap
E-post: malin.levin@ale.se

Jan-Åke Lindberg, lärare i svenska för invandrare, sfi
E-post: jan-ake.lindberg@ale.se

Eva Lindmossen, lärare i svenska för invandrare, sfi
E-post: eva.lindmossen@ale.se

Monika Nilsson, rektor
E-post: monika.nilsson@ale.se

Malin Nordin, studie- och yrkesvägledare
E-post: malin.nordin@ale.se

Scott Ritter, lärare i engelska och religion
E-post: scott.ritter@ale.se

Frida Sundgren, lärare i svenska för invandrare, sfi
E-post: frida.sundgren@ale.se


Sidan kontrollerades av:

den  

Kontakta oss


Kontaktcenter
Telefonnummer: 0303-33 00 00
E-post: kommun@ale.se
Besök: Kommunhus Nödinge, Ale torg 7
Öppettider: Måndag-fredag kl. 8.00-16.30
Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kontakta oss


Kontaktcenter
Telefonnummer: 0303-33 00 00
E-post: kommun@ale.se
Besök: Kommunhus Nödinge, Ale torg 7
Öppettider: Måndag-fredag kl. 8.00-16.30
Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kommunkarta

Karta

Klicka på kartan för att komma till en större karta.